/ Послуги / Лікування

Лікування

лечение зубов

Лікування

1 Грудня, 2019

Стоматологи-терапевти завжди намагаються перш за все зберегти ваші власні зуби!

Найчастіше терапевтична стоматологія включає в себе лікування карієсу, пульпіту і періодонтиту. За допомогою терапевтичних втручань можна також усунути естетичні недоліки, наслідки травм зубів, ерозію і гіпоплазію емалі, патологічні процеси в кореневих каналах.

В першу чергу, робота стоматологів-терапевтів спрямована на безболісне збереження пошкодженого зуба, його надійний захист і профілактику подальшого руйнування. Причому лікування не обмежується простою установкою пломби. Поява нових матеріалів, інструментів і технологій, що застосовуються в пломбуванні зубів, дозволяє стоматологам створювати високохудожні реставрації, склад і зовнішній вигляд яких не поступаються натуральним тканинам зуба.

Особливості лікування зубів

Здорові зуби – головна складова сучасної людини. Завдання терапевтичної галузі стоматології полягає в проведенні профілактичних заходів, діагностики і лікування періодонтиту, карієсу, пульпіту і захворювань тканин і слизової оболонки порожнини рота. Стоматолог-терапевт – визнаний найбільш затребуваним фахівцем в стоматології. З відвідування його кабінету починається будь-яке лікування. Це пов’язано з тим, що санація порожнини рота – обов’язковий захід перед підготовкою до більш серйозних процедур (наприклад, протезування).

Лікування зубів у Кропивницького здійснює стоматологічний центр «НікаДент». Тут працюють висококваліфіковані лікарі-стоматологи, що гарантує позитивний результат терапії. Під час роботи використовують якісне діагностичне обладнання і передові технології. Вартість лікування зубів значно нижче, ніж в інших приватних клініках, безпосередньо залежить від характеру проблеми і якості використовуваних лікарем матеріалів.

Специфіка лікування хвороб порожнини рота

Щоб якісно полікувати зуб в Кропивницького, досить записатися на прийом до лікаря-стоматолога в клініку «НікаДент». Завдяки застосуванню сучасних матеріалів вдається не просто уникнути подальшого руйнування зуба, але і зробити це з високою естетикою. Серед найбільш поширених проблем, з якими звертаються пацієнти, відзначають:

  1. Карієс . Хвороба протікає з пошкодженням емалі та дентину. На ранніх стадіях його можна виявити по появі білої плями, яке з плином часу стає коричневого відтінку. Лікування карієсу в клініці «НікаДент» проводять шляхом усунення пошкодженої частини зубної емалі і установкою пломби в утворену порожнину. Початковий і середній карієс лікують за одне відвідування стоматологічного кабінету, а глибокий карієс – за два відвідування.
  2. Пульпіт . Ускладнення глибокого карієсу носить назву пульпіту зуба, лікування проводять за 2-3 відвідування лікаря-стоматолога. Лікування кореневих каналів зуба завжди здійснюють під місцевою анестезією, щоб пацієнт не відчував дискомфорту. Лікар видаляє пульпу, обробляє порожнину антибактеріальними засобами і фіксує тимчасовий пломбір матеріал (з подальшою заміною на постійну пломбу).
  3. Періодонтит . Це запалення, яке зачіпає верхівку кореня зуба і прилеглі тканини. Зазвичай патологія з’являється в результаті неправильно запломбованих каналів. Лікування проводять в три етапи. На першому здійснюють оперативне втручання, розкривають канали та усувають гнійне запалення. На другому етапі здійснюють обробку антисептиком і установку тимчасової пломби. На заключному етапі призначають рентгенографію і проводять постійне пломбування.
  4. Стоматит . Хвороба являє собою запальний процес, локалізуються на слизової оболонки порожнини рота. Він характеризується збільшенням лімфатичних вузлів, появою почервоніння і виразок білого кольору. Для його усунення проводять професійну гігієну порожнини рота або призначають аптечні препарати.

Профілактичні огляди

Щоб уникнути появи безлічі проблем із зубами (наприклад, карієсу або пульпіту) слід дотримуватися гігієни і проводити регулярний догляд за порожниною рота. У тому випадку, якщо були помічені негативні симптоми (гостра реакція на холодні напої, кровоточивість ясен, больові відчуття при споживанні їжі), не рекомендується затягувати з візитом до стоматолога-терапевта.

Для підтримки зубів, тканин і слизової оболонки порожнини рота в хорошому стані важливо проходити профілактичні огляди не менше 2 разів на рік (навіть при відсутності негативних симптомів). Фахівець зможе виявити проблему на ранній стадії, що значно спростить подальше лікування і дозволить уникнути ризику появи ускладнень. Більшість патологій на ранній стадії не супроводжується появою виражених ознак, тому виявляються тільки на прийомі. Фахівці стоматології в Кропивницького «НікаДент» проводять ретельний огляд і якісне безболісне лікування.

Тисніть кнопки і діліться статтею з друзями!

Для запису на прийом до стоматолога, заповніть форму

Для відправки нам листа, заповніть форму

ПОЛИТИКА КОНФИДЕНЦИАЛЬНОСТИ

Владелец сайта NikaDent.kr.ua (далее NikaDent.kr.ua или Администрация) обязуется сохранять Вашу конфиденциальность в сети Интернет. Настоящая Политика Конфиденциальности, рассказывает о том, как собираются, обрабатываются и хранятся Ваши личные данные. Администрация уделяет большое внимание защите личной информации пользователей. Пользуясь сайтом NikaDent.kr.ua, пользователь тем самым дает согласие на применение правил сбора и использования данных, изложенных в настоящем документе.

Если Вы не согласны с условиями нашей политики конфиденциальности, не используйте сайт NikaDent.kr.ua!

Собираемая информация
Администрация сайта может собирать следующую информацию о пользователях сайта:
- Фамилия, Имя, Отчество
- Адрес электронной почты
- Прочая информация

Использование информации
Ниже описаны некоторые способы использования личной информации пользователя:
- для внутреннего отчета
- для предоставления информации и услуг, которые запрашивает пользователь
- для отправки различной электронной корреспонденции
- для проведения опросов
- для формирования статистических данных

Раскрытие информации Администрация не продает личные данные пользователя и не передает их третьим лицам без согласия на то пользователя. Далее, описаны некоторые случаи передачи личной информации пользователя:
- в случаях, если это требуется органам спецслужб или если это требует законодательство

Прочая информация Дети любых возрастов могут беспрепятственно пользоваться данным сайтом.

Маршрут "Спортивна школа-НікаДент"