/ Послуги / Пародонтологія

Пародонтологія

Пародонтальная терапия аппаратом Vektor

Пародонтологія

10 Лютого, 2018

Правильна гігієна вкрай важлива для здоров’я наших зубів і слизової. За статистикою люди старше 35 років втрачають більше зубів через захворювання ясен, ніж через карієсу. Пародонтоз або захворювання ясен – мають на увазі насправді набагато більш широкий спектр захворювань, в т.ч. гінгівіт і пародонтит. Три чверті всього дорослого населення земної кулі страждають їм в якийсь період свого життя. Найбільш дієвий і простий спосіб запобігання захворювань пародонту – це ретельна правильне чищення зубів зубною щіткою і флосом (зубною ниткою).

Пародонтальна терапія апаратом “Veсtor” (Вектор)

Використання Vector-терапії в комплексному лікуванні захворювань пародонту.

Найчастіші захворювання ясен – це гінгівіт, пародонтит, пародонтоз. Гінгівіт – це запальний процес в тканинах ясенного краю, при якому уражаються тільки поверхневі тканини ясен – є початковою стадією пародонтиту.
Захворювання ясен викликані негативним впливом бактерій, які накопичуються на зубах, утворюючи наліт, який з часом твердне – утворюючи зубний камінь.

При прогресуванні захворювання між зубом і яснами утворюється простір – зубодеснева кишеня, яка, поступово заглиблюючись, заповнюється патологічним вмістом. Підтримуюча зуби кістка піддається постійному руйнуванню. В результаті зуби розхитуються, і їх можна втратити.

Грамотне лікування ясен має починатися з ретельного обстеження як порожнини рота, так і організму в цілому, оскільки на розвиток даного захворювання впливають як загальні (загальний стан організму) так і місцеві (погана гігієна порожнини рота, некоректно поставлена ​​пломба, коронка, вкладка, патологія прикусу та ін.) фактори. І як наслідок – пародонтит може бути генералізованим (в області всіх зубів) і місцевим (в області одного або декількох зубів).

Щоб побачити ступінь розсмоктування кісткової тканини, глибину патологічної кишені і ступінь поширеності процесу, потрібен оглядовий знімок-ортопантомограмма.

Одним з найбільш ефективних методів лікування пародонтиту та гінгівіту, використовуємих докторами стоматологічної клініки НікаДент, на сьогоднішній день є Vector-терапія. Ця технологія заснована на результатах багаторічних досліджень німецьких фахівців в цій області і являє собою техніку глибокого очищення пародонтальних кишень. Завдяки спеціально розробленії технології, ультразвуковиї наконечник апарату Vector Paro за допомогою унікальних насадок дозволяє високоефективно очищати глибокі зубоясневі кишені від біоплівки не травмуючи поверхню самого кореня зуба. В наслідок чого відбувається відновлення зв’язку між коренями зубів та твердими тканинами ясен, зміцнення самих зубів та зменшення кровоточивості ясен. Також ця технологія успішно застосовується для очищення імплантатів при періімплантитах.

В якості профілактики захворювань пародонту є ефективним і плазмоліфтінг ясен. Як правило, ефект помітний вже після першої процедури.

Плазмоліфтінг в стоматології – унікальний ін’єкційний метод, спрямований на регенерацію процесів в тканинах. Процедура застосовується для лікування захворювань ясен. Основні завдання методу – зняти запалення, запустити процес відновлення форми, кольору і структури ясен, запобігти виснаженню кісткової тканини.

В яких випадках показаний плазмоліфтінг

Лікарі стоматологічної клініки НікаДент застосовують плазмоліфтінг ясен для лікування та профілактики таких захворювань як:

  • гінгівіт;
  • альвеоліт;
  • періімплантит;
  • генералізований пародонтит;
  • локалізований пародонтит;
  • профілактика захворювань пародонту.

Як відбувається плазмоліфтінг ясен

Для проведення процедури у пацієнта береться невелика кількість крові (близько 9 мл). З крові виділяють плазму за допомогою обробки в спеціальній центрифузі. Даний концентрат плазми багатий тромбоцитами, а також містить білки, що відповідають за фактор росту. Білки беруть участь у відновленні тканин, а також залучають стовбурові клітини і стимулюють їх розподіл.

Плазма вводиться ін’єкцією в пошкоджені ділянки ясна, область синус-ліфтингу, місця установки імплантату, лунки видаленого зуба, в щелепно-лицьові області м’яких тканин, в область встановленої мембрани або остеосинтезу. В результаті запускається процес регенерації, прискорюється обмін речовин, зміцнюється кісткова тканина, активується місцевий імунітет.

Процедура Плазмоліфтінг ясен абсолютно безпечна, так як пацієнту вводиться його власна плазма, що виключає алергічні реакції і відторгнення.

Ефект плазмоліфтінга

Завдяки процедурі Плазмоліфтінг:

  • купірується біль;
  • усувається кровоточивість і запах з рота;
  • прискорюється загоєння лунок видалених зубів;
  • поліпшується приживляемость імплантатів і знижується ризик їх відторгнення.
Тисніть кнопки і діліться статтею з друзями!

Для запису на прийом до стоматолога, заповніть форму

Для відправки нам листа, заповніть форму

ПОЛИТИКА КОНФИДЕНЦИАЛЬНОСТИ

Владелец сайта NikaDent.kr.ua (далее NikaDent.kr.ua или Администрация) обязуется сохранять Вашу конфиденциальность в сети Интернет. Настоящая Политика Конфиденциальности, рассказывает о том, как собираются, обрабатываются и хранятся Ваши личные данные. Администрация уделяет большое внимание защите личной информации пользователей. Пользуясь сайтом NikaDent.kr.ua, пользователь тем самым дает согласие на применение правил сбора и использования данных, изложенных в настоящем документе.

Если Вы не согласны с условиями нашей политики конфиденциальности, не используйте сайт NikaDent.kr.ua!

Собираемая информация
Администрация сайта может собирать следующую информацию о пользователях сайта:
- Фамилия, Имя, Отчество
- Адрес электронной почты
- Прочая информация

Использование информации
Ниже описаны некоторые способы использования личной информации пользователя:
- для внутреннего отчета
- для предоставления информации и услуг, которые запрашивает пользователь
- для отправки различной электронной корреспонденции
- для проведения опросов
- для формирования статистических данных

Раскрытие информации Администрация не продает личные данные пользователя и не передает их третьим лицам без согласия на то пользователя. Далее, описаны некоторые случаи передачи личной информации пользователя:
- в случаях, если это требуется органам спецслужб или если это требует законодательство

Прочая информация Дети любых возрастов могут беспрепятственно пользоваться данным сайтом.

Маршрут "Спортивна школа-НікаДент"