/ Послуги / Хірургія

Хірургія

Хірургія

18 Лютого, 2018

Стоматологічна хірургія в Кропивницькому

Хірургічна стоматологія покликана не тільки зберігати, але й відновлювати зуби.

Сьогодні це – самостійна клінічна дисципліна в сучасній стоматології, тому що вирішені нею завдання настільки великі, що вимагають вузької підготовки фахівців. Хоча найчастіше для якісного збереження і відновлення зубного ряду потрібна спільна робота хірурга-стоматолога з іншими фахівцями – ортопедом і терапевтом. Вимушене видалення зуба можна назвати лише етапом на шляху стоматологічного лікування, наприклад, при виправленні неправильного прикусу або для усунення травмування зубом мудрості навколишнього його слизової оболонки.

У стоматологічній клініці НікаДент всі хіріргічні маніпуляції проводяться безболісно, ​​із застосуванням сучасних видів анестезії.

У функції хірургічної стоматології сьогодні входить:

  • видалення зубів (в тому числі і найбільш складних – зубів мудрості);
  • видалення непрорізавшихся зубів;
  • операції, спрямовані на збереження зубів, що включають в себе видалення зубного кореня, резекція верхівки кореня і видалення частини многокорневого зуба;
  • санація запальних вогнищ;
  • щелепні операції і операції на м’яких тканинах (слизова оболонка ясен);
  • корекція м’яких тканин, спрямована на відновлення природної пропорції зубів і ясен;
  • операції по відновленню «місця» для правильної постановки імпланта (синус-ліфтинг, нарощування обсягу кісткової тканини, нарощування і розширення альвеолярного відростка);
  • лікування пародонту;
  • встановлення зубних імплантів.

В основному хірургічна стоматологія – це комплекс лікувальних заходів, які виконуються в строгій послідовності з використанням методів не тільки хірургічної, але терапевтичної та ортопедичної стоматології.

Стоматологічна хірургія Кропивницький: нарощування кістки для імплантів
З досягненнями в сучасній стоматології немислимо, що багато людей можуть прожити все своє життя, ніколи не потребуючи в тому, щоб видалити зуб мудрості, нарощуванні або «коронках». Однак, навіть при найкращій гігієні порожнини рота і регулярні відвідини стоматолога, в якийсь момент життя, може знадобитися нарощування зубної кістки, особливо якщо зуб був пошкоджений через перелом, або Ваші зуби можуть бути пошкоджені через карієсу, або, можливо , існуючі стоматологічні імплантати просто почали зношуватися, – незалежно від причини, Вам потрібна стоматологічна хірургія (Кропивницький).

Якщо не вистачає зуба для підтримки «коронки», по суті, є свого роду «капелюшком» для пошкодженого зуба, може знадобитися нарощування серцевини, і Вам може бути цікаво дізнатися про цей процес. Нарощування кістки для імплантів – це відновна процедура, при якій відсутня частина зуба відновлюється за допомогою зубного пломбувального матеріалу для підтримки відновлення «коронки».

Які показання для нарощування зубної кістки?
Коли Ваш зуб сильно зламаний або позбавлений великої частини в результаті хворобливого процесу, може бути запропонована штучна зубна коронка для відновлення функції і зовнішнього вигляду зуба. Однак решта зуба може бути настільки маленькою, що її недостатньо для підтримки зубної коронки.

Певна кількість опорної конструкції зуба має бути присутнім, щоб підтримати коронку, щоб вона могла успішно виконувати свою функцію протягом тривалого терміну. Не вдаючись в подробиці технічних аспектів, слід зазначити, що залишився зуб повинен мати певну висоту, площу поверхні і конусність, щоб успішно утримувати зубну коронку. В іншому випадку, може бути запропоновано видалення зуба без болю, з подальшим повним впровадженням імплантату на його місце.

Коли пропадає велика кількість зубів, ми, звичайно, відновлюємо їх за допомогою пломбувального матеріалу, який називається «білд-ап». Метою нарощування є заміна відсутньої структури зуба, створення оптимальної геометрії для відновлення коронки і захист цілісності зуба.

Як робиться «Білд-Ап»?
Найчастіше накопичення керна проводиться безпосередньо в роті з полімерних матеріалів зубного кольору, званих зубними композитами. Поверхня зуба, зазвичай, готується для максимального прилипання пломби до зуба за допомогою травлення фосфорною кислотою і спеціально розроблених зубних клеїв. Якщо порожнину поширюється близько до нервових тканинах, розташованим всередині простору кореневого каналу зуба, стоматолог може також помістити спеціальний препарат кальцію для захисту нерва зуба. Коли обсяг відсутньої зубної структури дуже великий і не вистачає матеріалу зуба для підтримки пломби, стоматолог також може вставити різьбові штифти в зуб, які допомагають зберегти композитне пломбування.

Тисніть кнопки і діліться статтею з друзями!

Для запису на прийом до стоматолога, заповніть форму

Для відправки нам листа, заповніть форму

ПОЛИТИКА КОНФИДЕНЦИАЛЬНОСТИ

Владелец сайта NikaDent.kr.ua (далее NikaDent.kr.ua или Администрация) обязуется сохранять Вашу конфиденциальность в сети Интернет. Настоящая Политика Конфиденциальности, рассказывает о том, как собираются, обрабатываются и хранятся Ваши личные данные. Администрация уделяет большое внимание защите личной информации пользователей. Пользуясь сайтом NikaDent.kr.ua, пользователь тем самым дает согласие на применение правил сбора и использования данных, изложенных в настоящем документе.

Если Вы не согласны с условиями нашей политики конфиденциальности, не используйте сайт NikaDent.kr.ua!

Собираемая информация
Администрация сайта может собирать следующую информацию о пользователях сайта:
- Фамилия, Имя, Отчество
- Адрес электронной почты
- Прочая информация

Использование информации
Ниже описаны некоторые способы использования личной информации пользователя:
- для внутреннего отчета
- для предоставления информации и услуг, которые запрашивает пользователь
- для отправки различной электронной корреспонденции
- для проведения опросов
- для формирования статистических данных

Раскрытие информации Администрация не продает личные данные пользователя и не передает их третьим лицам без согласия на то пользователя. Далее, описаны некоторые случаи передачи личной информации пользователя:
- в случаях, если это требуется органам спецслужб или если это требует законодательство

Прочая информация Дети любых возрастов могут беспрепятственно пользоваться данным сайтом.

Маршрут "Спортивна школа-НікаДент"