/ Послуги / Імплантація

Імплантація

Імплантація

19 Лютого, 2018

Дентальна Імплантація в 21 столітті.

На сьогоднішній день дентальная імплантація – це один з найбільш затребуваних і високоефективних способів відновлення втрачених зубів зубного ряду. Хочете дізнатися більше?

Коли говорять про імплантацію зубів, найчастіше мають на увазі процедуру відновлення відсутніх зубів за допомогою зубних імплантатів. Імплантат (або імплант) – це «саморіз», виготовлений з титанового сплаву або оксиду цирконію, який вкручується в кісткову тканину щелепи.

Остеоінтеграція або приживлення імплантату починається відразу з моменту його інтеграції в щелепну кістку.

Для приживлення дуже важливо щоб поверхня імплантату була змочена кров’ю, так як фактори росту, що виділяються з елементів крові, стимулюють утворення молодих кісткових клітин (остеобластів) та їх інтеграцію в поверхню імплантату. Остеобласти під мікроскопом схожі на восьминога, який своїми відростками чіпляється за нерівності поверхні. Повноцінна остеоинтеграция відбувається тільки через кілька місяців, тому постійні коронки, які здійснюють навантаження на імплантат виготовляються не відразу, а тільки через кілька місяців.

Багато пацієнтів помилково думають, що якщо немає зубів – треба відразу звертатися за допомогою до хірурга-імплантолога, але це не зовсім так.

Імплантат – це всього лише штучний корінь, на який фіксується проміжний елемент (абатмент) і потім коронка. Тобто, основне завдання імплантації – це дати основу під майбутню ортопедичну конструкцію, тому план лікування повинен становити насамперед лікар-ортопед, а вже потім підключається хірург-імплантолог. На жаль, не у всіх стоматологічних клініках це розуміють. Бувають випадки, коли за допомогою звертаються пацієнти, яким в інших клініках встановили імплантати так, що потім неможливо (або дуже складно) було на них виготовити ортопедичні конструкції. Тому дуже важливо, щоб і доктор, і пацієнт розуміли, для чого встановлюється імплантат або проводиться кісткова пластика. Стоматолог-ортопед і хірург-імплантолог завжди повинні працювати в єдиній команді зі своїм пацієнтом для досягнення повноцінного результату!

Правильно підібраний імплантат може прослужити все життя.

Залежно від клінічної ситуації, типу кісткової тканини та інших факторів, хірург-імплантолог повинен підібрати імплантат, який оптимально підійде саме у Вашому випадку. Є критерії, які є обов’язковими для всіх сучасних імплантатів, наприклад конусне поєднання імплантату з абатментом, або перемикання платформ (це обов’язкові вимоги для збереження кісткової тканини навколо імплантату), а є специфічні, які і визначають вибір хірурга-імпланатолога в конкретній ситуації. Термін служби імплантату також багато в чому залежить від того, як за ним доглядає пацієнт. Так як навколо імплантату немає периодонтальної зв’язки, яка захищала б його від зовнішнього впливу, дуже важливо підтримувати ясна навколо імплантату в здоровому стані. Про те як дотримуватися гігієни навколо імплантату Ви завжди можете дізнатися у лікарів нашої стоматологічної клініки.

Відсоток приживлення імплантатів складає більше 98%, що є одним з найвищих показників успішності в стоматології. Це вище, ніж успішність лікування каналів зубів або навіть лікування карієсу. Тому технологію імплантації зубів рекомендують широко впроваджувати замість мостовидних або знімних протезів. Сучасні технології та матеріали дозволяють зробити процес встановлення імплантату максимально комфортним, надійним і безпечним для пацієнта.

У разі, коли перед Вами постає вибір – встановлювати імплантат або робити міст, можете без сумнівів вибирати більш надійну і передбачувану технологію імплантації зубів. У всякому разі, абсолютно все хірурги-імплантології своїм рідним і близьким встановлюють імплантати, а це багато про що говорить. Імплантація зубів має ряд незаперечних переваг у порівнянні з класичними технологіями протезування. На відміну від мостів на своїх зубах, коронки на імплантатах не розхитуються, під них не забивається їжа і служать вони набагато довше. При цьому сусідні зуби залишаються цілими і здоровими.

Прогресивна методика імплантації на беззубих щелепах.

Імплантація зубів також може позбавити Вас від знімних протезів. Замість пластмасових протезів, які так і норовлять вискочити з порожнини рота, натирають ясна і перекривають ньоба, викликаючи неприятні рефлекси, пацієнт отримує незнімні коронки на беззубих щелепах. Цей вид протезування на імплантах стрімко набирає популярності, адже завдяки йому повертається можливість відчути смак їжі, нормально говорити і посміхатися не притримуючи протез губами та язиком. Більш детальну інформацію про імплантацію на беззубих щелепах можна отримати тут

Імплантація зубів дозволяє відновити не тільки функцію втраченого зуба, але і естетику. Завдяки використанню нових технологій, таких як одномоментна імплантація, негайне навантаження, біореконструкція фібриновими згустками та багатьом іншим, фахівці стоматологічної клініки НікаДент домагаються вражаючих результатів, значно підвищуючи якість рівня життя пацієнтів, повертаючи їм можливість нормально жувати, говорити та яскраво посміхатися.

имплантация зубов имплантация

Тисніть кнопки і діліться статтею з друзями!

Для запису на прийом до стоматолога, заповніть форму

Для відправки нам листа, заповніть форму

ПОЛИТИКА КОНФИДЕНЦИАЛЬНОСТИ

Владелец сайта NikaDent.kr.ua (далее NikaDent.kr.ua или Администрация) обязуется сохранять Вашу конфиденциальность в сети Интернет. Настоящая Политика Конфиденциальности, рассказывает о том, как собираются, обрабатываются и хранятся Ваши личные данные. Администрация уделяет большое внимание защите личной информации пользователей. Пользуясь сайтом NikaDent.kr.ua, пользователь тем самым дает согласие на применение правил сбора и использования данных, изложенных в настоящем документе.

Если Вы не согласны с условиями нашей политики конфиденциальности, не используйте сайт NikaDent.kr.ua!

Собираемая информация
Администрация сайта может собирать следующую информацию о пользователях сайта:
- Фамилия, Имя, Отчество
- Адрес электронной почты
- Прочая информация

Использование информации
Ниже описаны некоторые способы использования личной информации пользователя:
- для внутреннего отчета
- для предоставления информации и услуг, которые запрашивает пользователь
- для отправки различной электронной корреспонденции
- для проведения опросов
- для формирования статистических данных

Раскрытие информации Администрация не продает личные данные пользователя и не передает их третьим лицам без согласия на то пользователя. Далее, описаны некоторые случаи передачи личной информации пользователя:
- в случаях, если это требуется органам спецслужб или если это требует законодательство

Прочая информация Дети любых возрастов могут беспрепятственно пользоваться данным сайтом.

Маршрут "Спортивна школа-НікаДент"