/ Послуги / Протезування на імплантах

Протезування на імплантах

протезирование All-On-6

Протезування на імплантах

2 Січня, 2018

Протезування на імплантах або All-On-6 — це процедура постійного протезування зубів, яка дозволяє повністю реабілітувати зубний ряд.

Результатом лікування є повний набір зубів (розташованих на верхній та нижній щелепах), які підтримуються шістьма зубними імплантатами.

Зуби на шести імплантатах — шанс відновити нижню або верхню щелепу за один лікарський прийом. Це означає, що лікар відразу після операції з встановлення імплантів зміцнює високоякісний містоподібний протез, що досконало імітує натуральний прикус. І у пацієнта одразу є зуби, це повноцінна щелепа, яка готова до роботи. Фахівці клініки НікаДент допоможуть вам вирішити проблему втрати зубів та використовуючи технологію “All-on-6” ви повернетеся до повноцінного життя з відновленим зубним рядом.

Переваги протезування на шести імплантатах:

 • не потрібно проводити синус-ліфтинг;
 • повне відновлення зубного ряду;
 • висока надійність (порівняно з тим самим протезуванням на чотирьох імплантах, конструкція стійкіша до навантажень);
 • повне відновлення жувальних функцій у день операції;
 • менш травматичні (порівняно з протезуванням на чотирьох імплантах).
  протезирование на шести имплантах

Зубні імплантати All-on-6 аналогічні концепції All-On-4, за винятком того, що в кожну зубну дугу вставляються два додаткові імплантати для додаткової стабілізації постійного гібридного протезу.

До основних показань для застосування методики All-on-6 відносяться:

 • повна або часткова адентія;
 • сильна рухливість зубів, що потребує їх видалення;
 • резорбція кістки щелепи легкого та середнього ступеня;
 • атрофія альвеолярного відростка на верхній щелепі;
 • необхідність оперативного відновлення цілісності зубного ряду.
  протезирование на имплантах

Концепція All-on-6 також відома як набір повних імплантатів зубних, і вони призначені для заміни всього ряду зубів в одному повному наборі.

Протезування на імплантах All-on-6 – серйозне хірургічне втручання і, звичайно ж, у нього є свої протипоказання. Відновити зуби за методикою All-on-6 неможливо, якщо:

– при тяжких захворюваннях серцево-судинної системи, імунодефіциті, онкології, а також при хронічних захворюваннях печінки та нирок, не згортання крові.

За наявності таких протипоказань протезування зубів на імплантах буде неможливим. Щоб виключити ймовірність протипоказань даної операції і не завдати шкоди пацієнту, перед початком необхідно провести повну діагностику, зробити КТ щелепи і здати загальний аналіз.

ВАЖЛИВО! Пам’ятайте, що якісно проведена операція залежить безпосередньо від якісної діагностики. Пацієнт повинен бути відвертим з лікарем-імплантологом і якщо присутні алергічні реакції, або хронічні захворювання, то необхідно про це повідомити лікаря.

Одноетапна імплантація зубів за протоколом All-on-6 проходить у три етапи:

 1. Підготовка до операції. На цьому етапі імплантолог у спеціальній комп’ютерній програмі моделює перебіг лікування, вибирає оптимальні параметри імплантатів, у разі потреби створює хірургічні шаблони для операції.
 2. Імплантація. Пацієнт приходить до клініки у призначений день на операцію, протягом якої лікар встановлює всі імплантати. Якщо у пацієнта є зіпсовані зуби, проводиться видалення зубів з одномоментною імплантацією. Лунки зубів обробляються антисептиком, їх місце чи поруч встановлюються імплантати і слизову оболонку ясна накладають шви. Після операції ортопед знімає зліпок виготовлення тимчасового незнімного протеза.
 3. Протезування. Тимчасовий протез встановлюється через кілька днів після регенерації тканин у місці імплантації. Як правило, він виготовляється з акрилу з коронками із металопластмаси. Для більшої міцності використовується балкова конструкція протеза. Тимчасовий протез носиться від 6 місяців до 4 років і після цього замінюється на постійну конструкцію на металокераміці та діоксиді цирконію.

Ціна All on 6 залежить від низки таких факторів:

 • Кількість необхідних обстежень;
 • Яке необхідне лікування у підготовчий період;
 • Скільки зубів планується видаляти;
 • Який тип системи імплантів;
 • Який вид протезу.

Протезування зубного ряду на імплантах за технологією All-on-6 стало доступним і в нашому місті Кропивницький, в європейській стоматологічній клініці НікаДент.

Тисніть кнопки і діліться статтею з друзями!

Для запису на прийом до стоматолога, заповніть форму

Для відправки нам листа, заповніть форму

ПОЛИТИКА КОНФИДЕНЦИАЛЬНОСТИ

Владелец сайта NikaDent.kr.ua (далее NikaDent.kr.ua или Администрация) обязуется сохранять Вашу конфиденциальность в сети Интернет. Настоящая Политика Конфиденциальности, рассказывает о том, как собираются, обрабатываются и хранятся Ваши личные данные. Администрация уделяет большое внимание защите личной информации пользователей. Пользуясь сайтом NikaDent.kr.ua, пользователь тем самым дает согласие на применение правил сбора и использования данных, изложенных в настоящем документе.

Если Вы не согласны с условиями нашей политики конфиденциальности, не используйте сайт NikaDent.kr.ua!

Собираемая информация
Администрация сайта может собирать следующую информацию о пользователях сайта:
- Фамилия, Имя, Отчество
- Адрес электронной почты
- Прочая информация

Использование информации
Ниже описаны некоторые способы использования личной информации пользователя:
- для внутреннего отчета
- для предоставления информации и услуг, которые запрашивает пользователь
- для отправки различной электронной корреспонденции
- для проведения опросов
- для формирования статистических данных

Раскрытие информации Администрация не продает личные данные пользователя и не передает их третьим лицам без согласия на то пользователя. Далее, описаны некоторые случаи передачи личной информации пользователя:
- в случаях, если это требуется органам спецслужб или если это требует законодательство

Прочая информация Дети любых возрастов могут беспрепятственно пользоваться данным сайтом.

Маршрут "Спортивна школа-НікаДент"