/ Статті / Міркуєте об імплантах?

Міркуєте об імплантах?

имплантация зубов

Міркуєте об імплантах?

15 Лютого, 2018

Імплантація – це сучасний і надійний спосіб відновлення зубів. Після приживлення імплантату ви можете просто забути про те, що у вас колись був відсутній зуб. Імплантат не може випадково зіскочити, як мостовидний протез, під нього не потрапляє їжа, догляд за ним включає в себе гігієну порожнини рота вранці і ввечері, використання іригатора і відвідування стоматолога 1-2 рази на рік.

Тим не менш, ми часто зустрічаємося з переконаннями, прочитаними десь в інтернеті або почутими в компанії друзів, які є абсолютно неправильними і які ми хочемо оскаржити.

Міф №1:

Установка імплантатів – це дуже боляче

Це не відповідає дійсності, навіть якщо у вас дуже низький больовий поріг. Кісткова тканина не має больових рецепторів. Тому ні в процесі установки імплантату, ні в процесі загоєння не болить. Під час самої операції болю також немає: сучасні анестетики дозволяють прибрати всі больові відчуття в м’яких тканинах. Згодом, коли наркоз відійде, ясна може боліти і набрякати, але це вирішується прийомом знеболюючого препарату.

Міф №2:

Імплантація може мені не підійти, адже у неї так багато протипоказань!

Імплантологія розвивається і абсолютних протипоказань для імплантології залишилося немного.Раньше, наприклад, протипоказанням була нестача кісткової тканини в області імплантації. Зараз ця проблема усунена. Похилий вік також не є перешкодою для імплантації, оскільки у цього методу лікування є тільки нижня вікова межа – ми не рекомендуємо її робити до 18 років. Нещодавно наш доктор поставив імплантати пацієнту 77 років і вони успішно прижилися.

Міф №3:

Імплантати часто відторгаються.

Цей міф заснований на страху людей перед оперативним втручанням. Навіть тоді, коли імплантологія тільки оформлялася як наука, велика частина встановлених імплантатів приживалася і деякі з них, встановлені понад півстоліття тому, сьогодні стоять. А сучасні імплантати, виготовлені з біосумісних матеріалів, приживаються в 98-99% випадків. Тим рідкісним пацієнтам, організм яких відмовляється приймати імплантат, ми рекомендуємо не здаватися і провести ще одну операцію. Зрозуміло, після імплантації необхідно відвідувати стоматолога хоча б перші рік-півтора регулярно і потім слідувати рекомендаціям з гігієни.

Міф №4:

Імплантація – це новий ненадійний експериментальний метод.

Історія імплантології обчислюється вже десятиліттями, цей метод вже давно встиг перейти з розряду експериментальних в стандартні методи лікування. Ще в сімдесятих роках XX століття імплантація була визнана американською Стоматологічної асоціацією безпечною та ефективною. Імплантологія, як і інші розділи медицини, постійно розвивається, і в ній використовуються сучасні матеріали, ви можете бути впевнені, що жодне нововведення не впроваджується в стоматологічну практику без довгих клінічних досліджень, які доводять його безпеку і ефективність.

Тисніть кнопки і діліться статтею з друзями!

Для запису на прийом до стоматолога, заповніть форму

Для відправки нам листа, заповніть форму

ПОЛИТИКА КОНФИДЕНЦИАЛЬНОСТИ

Владелец сайта NikaDent.kr.ua (далее NikaDent.kr.ua или Администрация) обязуется сохранять Вашу конфиденциальность в сети Интернет. Настоящая Политика Конфиденциальности, рассказывает о том, как собираются, обрабатываются и хранятся Ваши личные данные. Администрация уделяет большое внимание защите личной информации пользователей. Пользуясь сайтом NikaDent.kr.ua, пользователь тем самым дает согласие на применение правил сбора и использования данных, изложенных в настоящем документе.

Если Вы не согласны с условиями нашей политики конфиденциальности, не используйте сайт NikaDent.kr.ua!

Собираемая информация
Администрация сайта может собирать следующую информацию о пользователях сайта:
- Фамилия, Имя, Отчество
- Адрес электронной почты
- Прочая информация

Использование информации
Ниже описаны некоторые способы использования личной информации пользователя:
- для внутреннего отчета
- для предоставления информации и услуг, которые запрашивает пользователь
- для отправки различной электронной корреспонденции
- для проведения опросов
- для формирования статистических данных

Раскрытие информации Администрация не продает личные данные пользователя и не передает их третьим лицам без согласия на то пользователя. Далее, описаны некоторые случаи передачи личной информации пользователя:
- в случаях, если это требуется органам спецслужб или если это требует законодательство

Прочая информация Дети любых возрастов могут беспрепятственно пользоваться данным сайтом.

Маршрут "Спортивна школа-НікаДент"