/ Статті / Процес дезінфекції та стерилізації

Процес дезінфекції та стерилізації

дезинфекция

Процес дезінфекції та стерилізації

14 Лютого, 2018

Процес дезінфекції та стерилізації – це дуже важливе питання в стоматології, тому в стоматологічній клініці NikaDent до цього ставляться з максимальною увагою. Ці процеси можна поділити на декілька етапів:

  • Перший і дуже важливий етап миття інструмента після використання, який проводиться в спеціальній ультразвуковій мийці. Вона дозволяє дуже ретельно вимити будь-які типи інструмента.
  • Після процесу миття інструмент проходить дезінфекцію та предстерилізаційну обробку шляхом замочування його у дезінфекційних розчинах, згідно інструкцій виробника по їх використанню. В NikaDent використовують одні з самих високоякісних дезінфекційних засобів німецького виробника Durr Dental, які максимально дозволяють знешкодити практично всі види вірусів та бактерій.
  • За допомогою азопірамових та фенолфталеїнових проб обов’язково робляться аналізи на наявність прихованої крові та залишки миючих засобів, і у разі позитивного випадку інструмент повертається до першого етапу.
  • У випадку негативної проби інструмент переходить до наступного етапу – пакування. Це дуже важливий етап, який дозволяє зберігати запакований інструмент після його стерилізації до 90 діб у стерильному стані. Також стерильний пакет має маркер стану стерильності і дозволяє пацієнту впевнитись у цьому.
  • Далі запакований інструмент потрапляє в дуже високоякісний автоклав класу В німецького виробника, фірми MELAG, та проходить процес стерилізацію згідно вимог стандарту EN 13060 Європейського союзу. Плоскі та не запаковані інструменти проходять стерилізацію у сухо-повітряній шафі ГП-40-3 білоруського виробника Вітязь.
  • Після стерилізації весь інструмент закладають у спеціальну камеру Панмед для його зберігання, звідки він і потрапляє в робочій процес.

Дані етапи стерилізації дозволяють максимально ретельно прослідкувати весь процес та отримати на виході абсолютно стерильний інструмент, що забезпечує повний захист та впевненість нашим пацієнтам.

Тисніть кнопки і діліться статтею з друзями!

Для запису на прийом до стоматолога, заповніть форму

Для відправки нам листа, заповніть форму

ПОЛИТИКА КОНФИДЕНЦИАЛЬНОСТИ

Владелец сайта NikaDent.kr.ua (далее NikaDent.kr.ua или Администрация) обязуется сохранять Вашу конфиденциальность в сети Интернет. Настоящая Политика Конфиденциальности, рассказывает о том, как собираются, обрабатываются и хранятся Ваши личные данные. Администрация уделяет большое внимание защите личной информации пользователей. Пользуясь сайтом NikaDent.kr.ua, пользователь тем самым дает согласие на применение правил сбора и использования данных, изложенных в настоящем документе.

Если Вы не согласны с условиями нашей политики конфиденциальности, не используйте сайт NikaDent.kr.ua!

Собираемая информация
Администрация сайта может собирать следующую информацию о пользователях сайта:
- Фамилия, Имя, Отчество
- Адрес электронной почты
- Прочая информация

Использование информации
Ниже описаны некоторые способы использования личной информации пользователя:
- для внутреннего отчета
- для предоставления информации и услуг, которые запрашивает пользователь
- для отправки различной электронной корреспонденции
- для проведения опросов
- для формирования статистических данных

Раскрытие информации Администрация не продает личные данные пользователя и не передает их третьим лицам без согласия на то пользователя. Далее, описаны некоторые случаи передачи личной информации пользователя:
- в случаях, если это требуется органам спецслужб или если это требует законодательство

Прочая информация Дети любых возрастов могут беспрепятственно пользоваться данным сайтом.

Маршрут "Спортивна школа-НікаДент"